Programy

Norton 360, czyli dlaczego warto wybrać dobrą ochronę antywirusową?

Każdego dnia powstaje wiele nowych rodzajów oprogramowania złośliwego. Tym samym zasoby komputerów są każdego dnia narażone na nowe wirusy, na działanie tego negatywnego oprogramowania. Tym samym zabezpieczenia w postaci nowoczesnych, zmyślnych programów antywirusowych są czymś koniecznym, w co koniecznie należy się wyposażyć.

W tym miejscu należy podkreślić to, że wybierając oprogramowanie antywirusowe dla własnego komputera, należy postawić na sprawdzone marki, na uznane na rynku marki, które gwarantują wysoką jakość. Między innymi można tu wskazać na markę Norton, której właściciel daje gwarancję bardzo wysokiej skuteczności ochrony. Jednym z czołowych produktów tej marki jest Norton 360. Jest to program nowy, który do polskich użytkowników komputerów trafi dopiero w najbliższej przyszłości. Warto jednak poznać go bliżej teraz przed jego zakupem.

Program Norton 360 występuje w trzech odrębnych wersjach. Są to:

Co można zyskać?

Aby móc mówić o pozytywnych aspektach korzystania z tego programu niezależnie od jego wersji, przede wszystkim należy wskazać na jego podstawowe zalety. Zaliczyć można do nich na pewno pełną ochronę tożsamości użytkownika danego urządzenia oraz wszelkich operacji, które są przez niego wykonywane. Poza tym również jest to możliwość zabezpieczenia nawet to dziesięciu komputerów PC i MAC, tudzież innych urządzeń działających w oparciu o system Android lub IOS. Taka opcja istnieje wówczas, gdy klient wybierze dla siebie wersję Premium.

Przy wersji Deluxe można zabezpieczyć do pięciu urządzeń, a przy wersji Standard jedno urządzenie. Warto tu wskazać na to, że tenże program posiada specjalne funkcje, dzięki którym nawet dzieci mogą swobodnie i bezpiecznie korzystać z internetu bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek zagrożeń. Mówiąc o wersji Premium, nie sposób nie wskazać także na dostępność do 25 GB miejsca w chmurze, w której można umieścić kopie zapasowe. To powoduje, że klient ma do czynienia z bardzo skuteczną ochroną przed oprogramowaniem złośliwym typu ransomware.

Obietnice rewolucji

Norton 360 to produkt, który bez wątpienia rewolucjonizuje rynek ochrony przed różnymi zagrożeniami w sieci. Każda z jego wersji ma sporo zalet i każda też przeznaczona jest do nieco innego rodzaju zakresu ochrony antywirusowej. Poszczególne wersje tego programu posiadają także bardzo atrakcyjne ceny, a tym samym jest to element, który również może przeważyć w kwestii zakupu takiego oprogramowania antywirusowego.

Oprogramowanie antywirusowe jest bardzo ważne, lecz jednocześnie istotnym elementem jest zachowanie pełnej ostrożności w poruszaniu się w sieci, nie otwieranie podejrzanych załączników do maili, a więc ogólnie pojęta przezorność. Oczywiście zabezpieczenie w postaci właściwego programu antywirusowego jest elementem niezbędnym. W tym względzie na pewno bardzo ważne jest to, aby postawić na produkt markowy, a takim na pewno Norton 360 czy też inne zmyślne programy firmowane marką Norton.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *